Vzdialený spínač Fenix AER-03

Kód: AER-03
Neohodnotené
Značka: Fenix
€19,94
Skladom

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 100€
KAMENNÁ PREDAJŇA NITRA POLOVNICTVO
KAMENNÁ PREDAJŇA
Krvavé Šenky, (Nitra) na 750m2
VIAC AKO 4000 POLOŽIEK skladom ihneď na odoslanie
VIAC AKO 4000 POLOŽIEK
skladom ihneď na odoslanie
VRÁTENIE TOVARU do 30 dni zadarmo
VRÁTENIE TOVARU
do 30 dní od nákupu

Podrobný popis

Taktický káblový spínač AER-03 pre svetlá Fenix TK16, Fenix TK20R a Fenix TK32. Vhodné pre použitie so svietidlom montovanú na dlhé zbrani. Na konci kábla sú umiestnené dva bezhlučné spínača. Jeden tlačidlový sfunkciou momentálnej aktivácie namačknutím a taktiež možnosťou trvalého rozsvietenie svetla a druhý plochý tlakový spínač. Spínač je navyše vybavený suchým zipsom, čo vám pomôže sjeho umiestnením kamkoľvek na zbraň.

Parametre

  • Vinutý kábel vyrobený zpružného polyuretanu.
  • Dĺžka kábla vzavinutom stave 24 centimetrov aaž 80 centimetrov vrozvinutom stave.
  • Koncová skrutkovacia časť vyrobená zkvalitnej hliníkovej zliatiny T6 avybavená tvrdou Type-III anodizáciou.
  • Lichobežníkový závit vysoko odolný proti opotrebovaniu.
  • Vodotesný podľa štandardu IPX-8.
  • Rozmery skrutkovacej časti: 3,15 cm (dĺžka) x 2,54cm (piemer).
  • Váha 65 gramov.
  • Kompatibilný so svietidly Fenix TK16, Tk20R, TK32.

Použitie príslušenstva Fenix AER-03

Odskrutkujte zo svietidla pôvodnú koncovku a naskrutkujte koncovku skáblovým spínačom.Presná funkcie spínača sa líšia podľa modelu svietidla, sktorou ho použijete:

Fenix TK16 – guľatý tlačidlový spínač umožňuje momentovú aktiváciu svetla jeho namačknutím, jeho plným dotlačením možné svetlo zapnúť klasicky na stálo.Keď je svietidlo zapnutá týmto okrúhlym tlačítkom, tak možno prepínať režimy svietenia stlačením plochého tlakového spínača.Ak je svietidlo vypnuté, tak ju možno zapnúť priamo do stroboskopického režimu stlačením plochého tlakového spínača.

Fenix TK20R – guľatý tlačidlový spínač umožňuje momentovú aktiváciu svetla jeho namačknutím, jeho plným dotlačením možné svetlo zapnúť klasicky na stálo.Plochý tlakový spínač nie je stýmto svetlom funkčné (vprípade potreby je nutné prepínať režimy svietenia bočným tlačidlom priamo na svietidle).

Fenix TK32 – guľatý tlačidlový spínač umožňuje momentovú aktiváciu svetla do režimu bieleho svetla jeho polovičným stlačením, plným dotlačením možné svetlo zapnúť klasicky na stálo.Keď je svietidlo zapnutá týmto okrúhlym tlačítkom, tak možno prepínať režimy bieleho svetla stlačením plochého tlakového spínača.Ak je svietidlo vypnuté, tak ju možno zapnúť do červeného režimu stlačením plochého tlakového spínača, opakovaným stlačením plochého spínača sa prepína medzi režimami červeného a zeleného svetla.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: