Turistické a trekové topánky pre mužov, ženy a deti za akčné ceny. Pánska kožená turistická obuv s membránou GriTex pre vyššiu odolnosť proti vode, vetru a chladu.

Využili sme našich dlhoročných skúseností z výroby trekové a pracovnej obuvi, aby sme vyvinuli ideálny topánky pre poľovníkov, lovca, Lesák a vôbec milovníkov poľovníctva. Základné atribúty pre kvalitné poľovnícke topánky sú: ochrana a pohodlie. Topánky Grisport pre poľovníkov spĺňajú tieto požiadavky na 100%. O ochranu proti vlhku a zime sa stará osvedčená membrána Sympatex, popr. cenovo priaznivejšie podšívka Spo-Tex s podobnými vlastnosťami. Pevná konštrukcia poľovníckych modelov zaručuje mechanickú ochranu proti zraneniu. A fakt, že sa v topánkach Grisport cítite neuveriteľne pohodlne aj po celodennej práci či dobrodružstvo, patria neodmysliteľne k tejto talianskej značke s 35-ročnou tradíciou.

Nič nenechávajte na náhodu. Bezpečný nákup. Vernostný program. Nad 100 € doprava zadarmo. Overené zákazníkmi. Odborné poradenstvo. To sú originálne turistické topánky od polovnictvopalenik.sk