Turistické a trekové topánky pre mužov, ženy a deti za akčné ceny. Pánska kožená turistická obuv s membránou GriTex pre vyššiu odolnosť proti vode, vetru a chladu.

Využili sme našich dlhoročných skúseností z výroby trekové a pracovnej obuvi, aby sme vyvinuli ideálny topánky pre poľovníkov, lovca, Lesák a vôbec milovníkov poľovníctva. Základné atribúty pre kvalitné poľovnícke topánky sú: ochrana a pohodlie. Topánky Grisport pre poľovníkov spĺňajú tieto požiadavky na 100%. O ochranu proti vlhku a zime sa stará osvedčená membrána Sympatex, popr. cenovo priaznivejšie podšívka Spo-Tex s podobnými vlastnosťami. Pevná konštrukcia poľovníckych modelov zaručuje mechanickú ochranu proti zraneniu. A fakt, že sa v topánkach Grisport cítite neuveriteľne pohodlne aj po celodennej práci či dobrodružstvo, patria neodmysliteľne k tejto talianskej značke s 35-ročnou tradíciou.

Nič nenechávajte na náhodu. Bezpečný nákup. Vernostný program. Nad 100 € doprava zadarmo. Overené zákazníkmi. Odborné poradenstvo. To sú originálne turistické topánky od polovnictvopalenik.sk 

Poľovnícke, turistické a trekingové topánky

Kvalitné poľovnícke topánky od renomovaných svetových značiek Härkila, Seeland, Blaser, Grisport, Hanwag, Meindl, Kamik. Vyberte si svoju veľkosť, farbu a tešte sa na svoju poľovačku v kvalitnej obuvi. 

Kvalitná poľovnícka a turistická obuv na ktorú sa dá spoľahnúť. Poľovnícka, treková a turistická obuv do tých najnáročnejších podmienok. 

Certifikované, vyrobené pre najnáročnejších klientov. Topánky sú vyrobené len z tých najlepších materiálov a určené do toho najväčšie nepohodlia.

Trekové topánky Grisport disponujú všetkými potrebnými vlastnosťami, ktoré vyžadujete od svojho obutie pre náročnú turistiku alebo aj krátke voľnočasové aktivity v prírode .. Poskytnú Vám dostatok výkonu a ochrany a zároveň budete žasnúť nad ich nezmerným komfortom a pohodlím. Že navyše obuv dobre vyzerá, je u talianskeho dizajnu samozrejmosťou. Unikátna technológia priameho nástreku Vibram podrážkou na svrchový materiál je východiskom pre to, že Vaše nohy budú na výlete ako v bavlnke. Celkový kompozit podošvou je veľmi ľahký. Ideálne vrstvenie gumy rôznych hustôt a PU zaručuje dostatočné tlmenie nárazov. V ponuke sú modely nízke aj vysoké členkové pre náročnú turistiku, ale aj pre kratšie prechádzky do lesa alebo do prírody. Kolekcia obsahuje dámske, pánske i detské modely trekingovej obuvi. A komu je blízky aj "outdoorový" štýl, môže použiť naše trekingové topánky aj pre celodenné nosenie. Mnohé artikle majú civilné vzhľad, takže sú potom veľmi univerzálne - sú použiteľné celý rok aj napr. Ako topánky zimný alebo do mesta. Na všetky typy obuvi sú použité najkvalitnejšie materiály, kožené, textilné a tiež špeciálne tkaniny s unikátnymi vlastnosťami, napr. Veľmi pevná a odolná Cordura. Samozrejmosťou sú najkvalitnejšie podošvy na svete od firmy Vibram. Prevažná väčšina artiklov je vybavená membránou - (napr. Sympatex). Tá dáva obuvi Grisport ďalšiu pridanú hodnotu a topánky je potom často možné označiť prívlastkom "waterproof". Špecialitou firmy je celokožená trekingová obuv z kvalitných lícových usní, ktorá je cenovo prístupná všetkým príjmovým skupinám. Koža ako materiál je zatiaľ stále nenahraditeľná. A Grisport je povestný tým, že ponúka kvalitné kožené topánky na trek, ktoré si môžu dovoliť všetci.