TERMOVÍZNY MONOKULÁR CBL 25

Kód: CBL25
Neohodnotené
Značka: Infiray
€1 846
Skladom

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 100€
KAMENNÁ PREDAJŇA NITRA POLOVNICTVO
KAMENNÁ PREDAJŇA
Krvavé Šenky, (Nitra) na 750m2
VIAC AKO 4000 POLOŽIEK skladom ihneď na odoslanie
VIAC AKO 4000 POLOŽIEK
skladom ihneď na odoslanie
VRÁTENIE TOVARU do 30 dni zadarmo
VRÁTENIE TOVARU
do 30 dní od nákupu

Podrobný popis

Novinka 2021, kompaktný prístroj s vynikajúcimi parametrami

Šošovka 25mm fokusovatelná

Senzor 384×288 12mik

Display 1280×960 Lcos

Akumulátor vymenitelný 2ks s nabýjačkou v balení

Nahrávanie videa, WIFI, kompas, laser ukazovátko, pomerovy dilakomer, obraz v obraze , 5w hladacie svetlo a mnoho iných funkcii!

InfiRay predstavuje svoj nový, všestranný hľadáčik termokamery, druhý člen radu Cabin s ohniskovou vzdialenosťou 25 mm. Novo navrhnutékovové puzdrobolo navrhnuté s dizajnom inšpirovaným funkciami.Inžinieri chceli do jedného zariadenia integrovať vynikajúci komfort, vymeniteľnú batériu a novú funkciu, vstavaný, zaostrovateľný svetlomet.

Cabin začína svoju kariéru ako skutočná postava.Pohodlné ovládanie jednou rukou je známe tým, že používa rúrkovitý dizajn, a nový vyvýšený dizajn posúva tento premyslený ergonomický dizajn ďalej.Okrem toho stojí za zmienku nový volič zaostrovania, ktorý vám umožní rýchlo zaostriť na spodku termovízie v rozsahu iba 100 ° – pre čo najpresnejší zážitok z obrazu.

Prostredníctvom praktického hľadáčika sprostredkuje HD displej s rozlíšením 1280 x 960 pixelov informácie viacgeneračnému senzoru s rozlíšením 384 x 288 pixelov a teplotnou citlivosťou 40 mK. Dnes je krištáľovo čistý, kontúrovaný a detailný obraz senzorov InfiRay široko akceptovaný. Ohnisková vzdialenosť 25 mm a veľkosť snímača spoločne vedú k dobre zladenému kompromisu, ktorý rozmaznáva používateľa množstvom užitočných informácií na krátku aj strednú vzdialenosť. S novými funkciami sa výrazne rozširuje aj ponuka týchto používateľov. Či už ide o poľovnícke, pátracie, prieskumné, záchranné služby, rybárov alebo strážne a ochranné služby, novinka môže byť mimoriadne úspešná.

Cabin používa na vývoj infračerveného tepelného obrazu vyvinutý detektor oxidu vanádičitého. Vďaka svojej vysoko výkonnej elektronike jej mimoriadne jasný obraz výrazne pomáha pri efektívnej a rýchlej detekcii vo dne iv noci.

InfiRay je pripravený aj na zlé poveternostné podmienky, takže režim „Ultra Clean“ výrazne zlepšuje zobrazenie aj vo vlhkom alebo daždivom počasí.

V popredí kategórie je režim Picture in Picture (PIP), ktorý zobrazuje oblasť v strede obrazu pri dvojnásobnom digitálnom priblížení v porovnaní s aktuálnym zväčšením.Funkcia odhadu vzdialenosti umožňuje lovcovi určiť vzdialenosť zveri pozorovanú s dobrou účinnosťou.Ponuku funkcií ďalej obohacuje vstavaný snímač pohybu a elektronický kompas, ktorý môže byť tiež veľkým pomocníkom napr.počas vyhľadávacej služby.

Batériu 3,6 V, 3 100 mAh je možné vymeniť v kryte zariadenia.2 batérie sú súčasťou balenia.Vysokokapacitné batérie poskytujú Cabine až 7,5 hodiny prevádzky. Okamžite vymeniteľná batéria otvára nové perspektívy pre poľné a dlhodobé používanie zariadenia.

3 Wvstavaný svetelný zdroj LED je dvojstupňový a je možné ho zaostrovať.To umožňuje užívateľovi kabíny vyhľadať posledných 50 metrov, ktoré už sú osvetlené.

Objavte nový smer InfiRay! Budete prekvapení. Premyslený balíček myšlienok, ktoré za tie roky dozreli, je zhmotnený v tejto novinke.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: