Nabíjateľná čelovka Fenix HM50R

Kód: FENIX HM50R
Neohodnotené
Značka: Fenix
€59,90
Skladom

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 100€
KAMENNÁ PREDAJŇA NITRA POLOVNICTVO
KAMENNÁ PREDAJŇA
Krvavé Šenky, (Nitra) na 750m2
VIAC AKO 4000 POLOŽIEK skladom ihneď na odoslanie
VIAC AKO 4000 POLOŽIEK
skladom ihneď na odoslanie
VRÁTENIE TOVARU do 30 dni zadarmo
VRÁTENIE TOVARU
do 30 dní od nákupu

Podrobný popis

Výkon500 lúmenov
Dosvit80 metrov

 • Výkonná LED Cree XM-L2 U2
 • Napájanie 1x Li-ion akumulátorRCR123alebo1x batéria CR123A
 • Nabíjanie cez micro USB konektor
 • Odolná celokovová a vodotesnákonštrukcia
 • Čelovku možno vybrať zdržiakaa použiťako ručné svietidlo

Fenix ​​HM50Rje malá, vysoko výkonná nabíjateľná čelovka sfunkciou predlžujúcou výdrž.Na napájanie je možné použiť buď Li-ion akumulátor RCR123 (je súčasťou balenia), alebo jednorázovú batériu CR123A.Akumulátor RCR123A možno dobíjať cez micro USB konektorpriamo včelovke.Cez svoje kompaktné rozmery ponúka úctyhodný svetelný tok až500 lúmenova dosvit až80 metrov.Svetelným zdrojom je špičková LED Cree XM-L2 U2.V ovládacom tlačidle na boku čelovky je zabudovaná indikačná dióda, ktorá po stlačení ukazuje stav nabitia batérie.

Čelovka je tiež vybavená funkciou predĺžujúcou výdrž.Pri dlhšom použití vrežimoch turbo (500 lúmenov), vysokom (130 lúmenov) a strednom (30 lúmenov) čelovkapostupne znižuje výkon vmalých krokochpre dosiahnutie dlhšej doby svietenia (viz.Graf výdrže).

Celokovová konštrukcia zaisťuje vysokú odolnosť, optimálne chladenie a zároveň je plne vodotesná podľa štandardu IP68 až do hĺbky 2 metre pod vodou.Praktickosť čelovky sa zvyšuje možnosťou vyňať svetlo zhlavového držiaka a používať ho aj ako malú vreckovú baterku.Čelovka Fenix ​​HM50R je ideálnym spoločníkom pre rôznorodé športové aktivity, výlety do prírody i do domácnosti a na prácu.

Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba svietenia na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú merané vsúlade snormouANSI/NEMA FL 1-2009 Flashlight Basic Performance Standard.

Parametre

 • Je použitá výkonná LED Cree XM-L2 U2 so životnosťou 50000 hodín.
 • Hliníkový reflektor vytvára široký svetelný kužeľ.
 • Elektronika sfunkciou predĺženej doby svietenia a ochranou proti opačnému vloženia batérií.
 • Na napájanie je možné použiť jeden Li-ion akumulátor RCR123, ktorý je súčasťou balenia a alebo jednu jednorazovú 3V lítiovú batériu CR123A.Tú nemožno včelovke dobíjať.
 • Pohodlné ovládanie jedným elektronickým spínačom na boku čelovky.
 • Čelovka si pamätá posledný nastavený režim výkonu.
 • Indikácia stavu nabitia batérie.
 • Popruh sreflexnými prvkami.
 • Čelovku je možné otáčať vdržiaku vširokom rozsahu a tým nastaviť požadovaný smer svietenia.
 • Vyrobené zo zliatiny hliníka sťažko poškrábateľným povrchom – Type III hard anodized, držiak je vyrobený zo silikónu.
 • Tvrdená ultra čistá sklenená šošovka santireflexným povrchom.
 • Súčasťou balenia je čelovka, popruh na hlavu, náhradný o-krúžok, náhradná krytka nabíjacieho konektora, náhradný držiak čelovky, akumulátor Fenix ​​ARB-L16-700700 mAh a nabíjací USB kábel.

Použitie čelovky Fenix HM50R

Čelovku zapnete stlačením tlačidla po dobu pol sekundy, akonáhle je zapnutá, tak sa režimy svietenia prepínajú krátkym stlačením tlačidla.Vypnutie docielite podržaním tlačidla po dobu pol sekundy.

Indikácia stavu nabitia batérie: Po krátkom stlačení tlačidla (čelovka musí byť vypnutá) sa aktivuje LED indikátor vtlačidle.Ak indikačná dióda svieti zeleno, je batéria nabitá na viac ako 80%.Zelené blikanie znamená 50-80% kapacity.Ak svieti na modro, je nabitá na 20-50%.Modré blikanie značí, že zostáva menej ako 20% kapacity batérie.

Nabíjanie: Odklopte gumovú krytku nabíjacieho konektora a zapojte priložený kábel do svietidla (konektor micro-USB), druhý koniec kábla zapojte do počítača alebo USB adaptéra do elektrickej siete či auta (nie sú súčasťou balenia).Počas nabíjania svieti bočné tlačidlo modro a po plnom nabití sa rozsvieti zeleno.Po nabití opäť utesnite nabíjací konektor pomocou gumovej krytky.Nabíjanie plne vybitého akumulátora trvá cca 1,5 hodiny.V núdzi je možné svetlo používať aj počas nabíjania, dostupný však bude len režim 30 lúmenov.

Inteligentná ochrana proti prehriatiu: Ak teplota čelovky presiahne 65 ° C, automaticky zníži výkon.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: