Nabíjacia baterka Fenix UC30

Kód: UC30LED
Neohodnotené
Značka: Fenix
€59,90
Skladom

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 100€
KAMENNÁ PREDAJŇA NITRA POLOVNICTVO
KAMENNÁ PREDAJŇA
Krvavé Šenky, (Nitra) na 750m2
VIAC AKO 4000 POLOŽIEK skladom ihneď na odoslanie
VIAC AKO 4000 POLOŽIEK
skladom ihneď na odoslanie
VRÁTENIE TOVARU do 30 dni zadarmo
VRÁTENIE TOVARU
do 30 dní od nákupu

Podrobný popis

Výkon960 lúmenov
Dosvit204 metrov

 • Vysoko výkonná LED CreeXM-L2 U2
 • Nabíjanie pomocoumicro-USB konektorana bokubaterky
 • Interný nabíjací li-ion akumulátor 18650 skapacitou2600 mAh
 • Ovládanie bočným tlačidlom
 • Päťrežimov výkonu vrátane oslepujúceho stroboskopu

Fenix UC30je jednoduchá nabíjaciabaterka, ktoré ponúka svetelný tok až 960 lúmenov. Svetelná dióda Cree XM-L2 U2 vkombinácii shliníkovým reflektorom dosvieti až do vzdialenosti 204 metrov. Na napájanie používa li-ion akumulátor typu 18650 skapacitou 2600 mAh, ktorý sa nabíja priamo vbaterke. Vnúdzi je však možné na napájanie použiť aj dve jednorazové CR123A batérie. Kdispozícii je celkom päť režimov osvetlenia svýdržou až 120 hodín vnajnižšom režime. Zapnutie aj prepínanie svetelných funkcií sa vykonáva bočným tlačidlom pri reflektore baterky. Tento model je vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú čo najmenšie a zároveň čo najvýkonnejšie nabíjacie svietidlo.

Na nočných turistických výpravách sa okrem čeloviek môže rovnako dobre uplatniť praktické ručné svietidlo UC30, vysvetľuje vrecenzii redaktor webuHiking.sk. Jakub Havel zoSvetoutdooru.czvyzdvihuje u ručného svietidlá UC30 vysoký svetelný výkon svýrazným odstupňovaním, vymeniteľný nabíjací akumulátor a robustnú vodotesnú konštrukciu. Na prvý pohľad je pre redaktora spcializovaných stránokTreking.czobyčajná vreckový baterka. Na ďalšie pohľady už však odhaľuje jej prednosti.

Všetky parametre baterky(svetelný tok, doba svietenia na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú merané vsúlade snormouANSI/NEMA FL 1-2009 Flashlight Basic Performance Standard.

Parametre

 • Je použitá špičková výkonná LED Cree XM-L2 U2 sživotnosťou 50000 hodín. Svetelný tok a časy výdrže sú merané spribaleným li-ion 18650 akumulátorom skapacitou 2600 mAh (Fenix ARB-L2).
 • Digitálne regulované pre konštantný jas, upozornenie na vybité batérie.
 • Ako náhradný akumulátor je možné dokúpiť nabíjaciu li-ion batériu typu 18650.
 • Na napájanie je možné alternatívne použiť aj dve jednorazové lítiové batérie typu CR123A (nesnažte sa ich vbaterke nabíjať).
 • Ochrana proti náhodnému vloženiu batérie opačne (prepólovanie).
 • Vyrobené zleteckého tvrdeného hliníku typu T6, odolný povrch – Type III hard anodized.
 • Bočné tlačidlo je zGITD materiálu a fosforeskuje vtme.
 • Svietidlo má pamäť a zapne sa vždy vposlednom nastavenom režime (neplatí pre zábleskové režimy).
 • Lichobežníkové závity so zvýšenou odolnosťou voči opotrebeniu.
 • Tvrdená ultra čistá sklenená šošovka santi-reflex povrchom.
 • K svietidlu je priložená šnúrka na zápästie, puzdro na opasok, akumulátor Fenix ARB-L2 skapacitou 2600 mAh, USB kábel, náhradné o-krúžky, dve náhradné krytky micro-USB konektora.

Použitie svietidla Fenix UC30

Z výroby môže byť na akumulátore čierna izolačná krytka. Pred prvým použitím ju zakumulátora odstráňte.

Pre zapnutie či vypnutie podržte bočné tlačidlo zhruba 0,5 sekundy. Režimy výkonu môžete kedykoľvek behom prevádzky prepínať stlačením bočného tlačidla. Pre prepnutie do zábleskového režimu podržte bočné tlačidlo zhruba 1 sekundu.

Nabíjanie – odklopte gumovú krytku nabíjacieho konektora na boku baterkya zapojte priložený kábel do baterky(konektor micro-USB), druhý koniec kábla zapojte do počítača, alebo USB adaptéra do elektrickej siete či auta (nie je súčasťou balenia). Behom nabíjania svieti bočné tlačidlo na červeno a pri plnom nabití zasvieti na zeleno. Po nabití svietidla opäť dôkladne utesnite nabíjací konektor pomocou gumovej krytky. Nabíjanie úplne vybitého akumulátora trvá cca 3,5 hodiny.

Upozornenie na vybitý akumulátor – bočné tlačidlo začne blikať na červeno a baterkasa postupne automaticky prepne do najnižšieho režimu a každých päť minút 3x zabliká.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: