INFIRAY X-EYE E3 MAX V2.0

Kód: X-EYEE3
Neohodnotené
Značka: Infiray
€2 112
Skladom

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 100€
KAMENNÁ PREDAJŇA NITRA POLOVNICTVO
KAMENNÁ PREDAJŇA
Krvavé Šenky, (Nitra) na 750m2
VIAC AKO 4000 POLOŽIEK skladom ihneď na odoslanie
VIAC AKO 4000 POLOŽIEK
skladom ihneď na odoslanie
VRÁTENIE TOVARU do 30 dni zadarmo
VRÁTENIE TOVARU
do 30 dní od nákupu

Podrobný popis

– nová verzia s novým snímačom
35 mm ohniskovej vzdialenosti, manuálne ostrenie
384×288 pixelov senzorarozlíšenie, 12 um
3,5– 14x zväčšenie(3,5x optický, 14x digitálny)
– Detekčná vzdialenosť: – (auto), – (jeleň), 1818 m
– 16 GB vnútorná pamäť, prenos dát káblom USB
– zorný uhol 7,5°

Umožňuje vám detekovať a monitorovať najmenšie zdroje tepla kedykoľvek počas dňa.Tieto malé prístroje vám poskytnú krištáľovo čistý obraz aj v úplnej tme. Sú skvelé na lov, skauting a pozorovanie zvierat počas lovov.Okrem toho, že sa používajú na lov, môžu byť s mimoriadne vysokou účinnosťou použité na bezpečnostné účely, záchranné a pátracie úlohy.

1280×960pixelov rozlíšenie displeja LCOSn je veľmi nápadné a veľmi podrobne sledovať akýkoľvek zdroj tepla vyžarovaného do zvierat a ľudského tela.Obraz obnovovacia 50 Hzzabezpečuje kontinuálne, úplne hladký obraz.Špeciálny inteligentný algoritmus znižuje šum obrazu a robí zdroje tepla ešte rozpoznateľnejšími.35mm ohniskovej vzdialenosti objektívumá a384×288 pixelovrozlíšenie12 mikrónov. Smanuálnym zaostrovanímje každý predmet na diaľku ostro viditeľný.

Použitie je veľmi jednoduché.Ergonomický dizajndo ruky, možno ľahko udržiavať a zároveň užívateľa druhá ruka zostáva voľná. Jednoduché menu umožňuje jednoduché ovládanie.Zapne sa v priebehu niekoľkých sekúnd, takže je pripravený na použitie okamžite, keď ho budete potrebovať.Krátkym stlačením hlavného vypínača sa dá prepnúť do pohotovostného režimu, z ktorého sa dá okamžite uviesť do prevádzky.V automatickom pohotovostnom režime sa zariadenie prepne do automatického pohotovostného režimu po 15 minútach nečinnosti alebo pri poslednom stlačení klávesu a približne po 1 hodine sa úplne vypne, aby sa šetrila energia batérie.Užívateľ si môže vybrať medziautomatickou a manuálnou kalibráciou.Vodolná voči vode, takže vám bude slúžit za každých poveternostných podmienok.

2x a 4x digitálny zoompomocou údajov bude ľahšie pozorovateľné.Čiernezvýraznenie, bielezvýraznenie,červené zvýraznenieapseudo režimpomáhajú používateľovi pri optimálnej detekcii úlohy v rôznych terénnych a teplotných podmienkach.Zariadenie je vybavené pomocným LED svetlom, ktorévprípade potrebyfunguje akobaterka.Vstavané laserové ukazovátko tiež obohacuje škálu užitočných funkcií.Inštaláciouvstavanéhovysielača Wifia aplikácie premobilné telefónyje možné obraz prenášať do zariadení Android aj IOS (InfiRay Outdooraplikácia) a je možné ich uložiť do vnútornej pamäte fotoaparátu prostredníctvom rozhrania telefónu aplikácie.Nasnímané obrázky a videá je možné prenášať z fotoaparátu do úložiska počítača pomocou kábla USB.Ktermokamere je možnéprostredníctvomWifi súčasnepripojiť až 4 mobilné zariadenia.

Fotografie a videozáznamy je možné zaznamenávaťdovstavanej pamäte 16 Gb.

Užitočnou funkciou jevstavanýodhadvzdialenosti, ktorý vám umožní okamžite vidieť odhadovanú vzdialenosť zvolením výšky osoby alebo objektu pozorovanej na displeji zariadenia zhora nadol pomocou dvoch tlačidiel.

Vďakavstavanej batériimôže novo vyvinutý, nízkoenergetický senzor pracovať nepretržite a ekonomicky až 7 hodín.V pohotovostnom režime je možné displej vypnúť a znova zapnúť stlačením tlačidla.Nie je potrebné starať sa o výmenu vybitých batérií.Zariadenie je možné nabíjať z počítača pomocou nabíjacieho kábla USB alebo zo sieťovej zásuvky 230 V pomocou ľubovoľného adaptéra mobilného telefónu.Videokábel dodaný so zariadením je možné použiť aj na nahrávanie obrazu, ktorý vidí zariadenie, pomocou externej jednotky na snímanie obrazu.

Zariadenia InfiRay už dokázali svoju vhodnosť a spoľahlivosť v rukách mnohých poľovníkov a bezpečnostného personálu. A jednoduché použitie a pôsobivá kvalita obrazu, ktoré poskytujú a si stále získavajú mnohých fanúšikov 2. generácie radu X-Eye.

* Funkcia WiFi sa aktivuje až po vypnutí režimu šetrenia batérie!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: