InfiRay Finder FL 35R LRF termálny monokulár s diaľkomerom

Kód: FL35R
Neohodnotené
Značka: Infiray
€2 500
Skladom

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 100€
KAMENNÁ PREDAJŇA NITRA POLOVNICTVO
KAMENNÁ PREDAJŇA
Krvavé Šenky, (Nitra) na 750m2
VIAC AKO 4000 POLOŽIEK skladom ihneď na odoslanie
VIAC AKO 4000 POLOŽIEK
skladom ihneď na odoslanie
VRÁTENIE TOVARU do 30 dni zadarmo
VRÁTENIE TOVARU
do 30 dní od nákupu

Podrobný popis

Vďaka LCOS displeju s rozlíšením 1280 x 960 pixelov je každý zdroj tepla veľmi dobre viditeľný . Obnovovacia frekvencia obrazu 50 Hz zaisťuje nepretržitý, úplne plynulý obraz. Špeciálny inteligentný algoritmus redukuje obrazový šum a robí zdroje tepla ešte lepšie rozpoznateľnými. Vďaka objektívu s ohniskovou vzdialenosťou 25 mm a 12 mm snímaču s rozlíšením 384×288 pixelov je zorné pole široké. Pri manuálnom zaostrovaní je možné obraz vždy zaostriť.

Použitie prístroja je mimoriadne jednoduché. Vďaka svojmu ergonomickému dizajnu ho možno ľahko držať jednou rukou, zatiaľ čo druhú ruku ponecháte voľnú. Jednoduché menu umožňuje ľahké ovládanie. Zapne sa za pár sekúnd, takže je okamžite pripravený na použitie, keď ho potrebujete. Krátkym stlačením hlavného vypínača sa dá uviesť do pohotovostného režimu, z ktorého sa dá okamžite uviesť do činnosti. Užívateľ si môže zvoliť medzi automatickou a manuálnou kalibráciou. Prístroj je vodeodolný, takže je s ním možné pracovať aj za zhoršených poveternostných podmienok.

2x, 3x a 4x digitálne zväčšenie uľahčuje sledovanie detailov. Čierne zvýraznenie, biele zvýraznenie, červené zvýraznenie a plnefarebný režim pomáhajú používateľovi pri optimálnej detekcii za rôznych terénnych a teplotných podmienok. Zariadenie je vybavené pomocným LED svetlom, ktoré v prípade potreby funguje ako baterka. Inštaláciou zabudovaného vysielača Wifi a aplikácie pre mobilný telefón možno videný obraz preniesť do zariadení so systémom Android aj IOS (aplikácia Xeye Pro) a zaznamenať do vnútornej pamäte fotoaparátu prostredníctvom rozhrania aplikácie.

Fotografie a videozáznamy je možné zaznamenávať na zabudovanú pamäť 16 Gb. Funkcia snímania fotografií a videa sa ľahko ovláda jediným tlačidlom. Nasnímané obrázky a videá je možné prenášať z fotoaparátu do úložiska PC pomocou FTP klienta (napr. Filezilla). K termokamere je možné súčasne pripojiť až 4 mobilné zariadenia cez Wifi.

Užitočnou funkciou je zabudovaný diaľkomer, ktorý umožňuje okamžité zobrazenie odhadovanej vzdialenosti výberom výšky pozorovaného cieľa na displeji zariadenia zhora nadol pomocou dvoch tlačidiel.

So zabudovanou batériou ho možno prevádzkovať nepretržite a ekonomicky až 6 hodín. V pohotovostnom režime je možné displej vypnúť a potom znova zapnúť stlačením jedného tlačidla. Nie je potrebné sa obťažovať s výmenou vybitých batérií. Zariadenie je možné nabíjať z počítača pomocou nabíjacieho kábla USB alebo zo sieťovej zásuvky 230 V pomocou ľubovoľného adaptéra pre mobilný telefón. Pomocou video kábla dodávaného so zariadením je možné obraz, ktorý vidí zariadenie, zaznamenať aj pomocou externej jednotky na snímanie obrazu.

* Funkcia WiFi sa aktivuje až po vypnutí režimu šetrenia batérie!

*pozor každá krajina má upravené zákony pre používanie termovíznych , digitálnych prístrojov a pod. , kupujúci sa zaväzuje používať prístroj v súlade so zákonom krajiny, v ktorej bude prístroj používať !!!!!

Podľa ustanovení zákona SR je použitie elektronického optického zariadenia počas lovu porušením zákona v poľovníctve!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: