InfiRay FH 35R -termovizní monokulár s LRF

Kód: FH35R
Neohodnotené
Značka: Infiray
€2 808
Skladom

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 100€
KAMENNÁ PREDAJŇA NITRA POLOVNICTVO
KAMENNÁ PREDAJŇA
Krvavé Šenky, (Nitra) na 750m2
VIAC AKO 4000 POLOŽIEK skladom ihneď na odoslanie
VIAC AKO 4000 POLOŽIEK
skladom ihneď na odoslanie
VRÁTENIE TOVARU do 30 dni zadarmo
VRÁTENIE TOVARU
do 30 dní od nákupu

Podrobný popis

- 35 mm objektív, manuálne zaostrovanie

- Rozlíšenie 640 x 512, rozstup pixelov 12 µm

- 3,4 - 10,1x zväčšenie (3,4x optické, 1 - 4x digitálne priblíženie)

- funkcia laserového diaľkomeru až do 800m

- dosah detekcie: 1818 m (ľudský cieľ)

- zorné pole: 12,6°

- Wifi, interná pamäť

- kompas, snímač pohybu

Najmodernejší vývoj v termovíznej kamere Iray-InfiRay Finder FH 25R, ako jedigitálny kompas, snímač pohybu alebo laserový diaľkomer *(nie je toodhadvzdialenosti!)Je možné ju použiť až do vzdialenosti 600 metrov.koncept termálnej kamery pre vyhľadávače do novej ligy.Novinka umožňuje detekovať a monitorovať najmenšie zdroje tepla kedykoľvek počas dňa.Nová rodina ultrakompaktných termovíznych zariadení prináša krištáľovo čistý obraz s jednou rukou ľahko použiteľnými kamerami-vďaka množstvu nastavení.Sú skvelé na lov, skauting a pozorovanie zvierat počas lovou. Okrem toho, že sa používajú na lov, môžu byť s mimoriadne vysokou účinnosťou použité na bezpečnostné účely, záchranné a pátracie úlohy.

Cieľom vývojárov bolo nájsť ideálny kompromis medzi najväčšími znalosťami, ktoré je možné zabudovať do čo najmenšieho tela, a jednoduchosťou použitia. Dobre zasiahnuté rebrovanie povrchu, dobrá priľnavosť a vynikajúca kvalita materiálu budú novým zážitkom pre všetkých používateľov.

1280×960pixelov rozlíšenie displeja LCOSn je veľmi nápadné a veľmi podrobne sledovať akýkoľvek zdroj tepla vyžarovaného do zvierat a ľudského tela.Obraz obnovovacia 50 Hzzabezpečuje kontinuálne, úplne hladký obraz.Špeciálny inteligentný algoritmus redukuje obrazový šum a robí zdroje tepla ešte rozpoznateľnejšími.Obrázok zo série Finder môžete spresniť z ponuky.Pixeláciaa degradácia kvality, ku ktorýmdošlo počas digitálneho zväčšenia, zmizli.25mm ohniskovej vzdialenosti objektívumá a640×512pixelovrozlíšeniez 12 umpalcasnímačavďaka nemu je zorné pole optimálne pre mnoho aplikácií a citlivosť dosiahla hmatateľnú novú úroveň.Pri manuálnom zaostrovaníje možné obraz vždy doostriť.

Použitie je veľmi jednoduché.Vďaka novému, ergonomickému krytus jednou rukou sa ľahko drží a druhá ruka e voľná. Viacstupňové menu je možné ľahko ovládať pomocou šikovných tlačidiel.Čas potrebný na zapnutie sa skrátil, takže je v prípade potreby ihneď pripravený na použitie.Krátkym stlačením hlavného vypínača sa dá prepnúť do pohotovostného režimu, z ktorého sa dá okamžite uviesť do prevádzky.Užívateľ si môže vybrať medziautomatickou a manuálnou kalibráciou.Je odolný voči pádu a prachu, takže zostáva na mieste za všetkých poveternostných podmienok.

Dvojstupňový systém ponúk má optimálny dizajn.Z rýchlej ponuky sú nastavenia často používané na sledovanie prístupné krátkym stlačením funkciíobrazu, farby, jasu a snímania obrazu, pričom fotoaparát je možné v porovnaní s termokamerou, ktorá vyzerá v hlavnej ponuke, prispôsobiť nevídaným spôsobom. .2x, 2,5x a 3x, 3,5x a 4x digitálny zoom apoužívanie informácií ľahšie pozorovateľné.RežimBlackHighlight, WhiteHighlight,Red Highlightapseudo (color)pomáhajú užívateľovi v optimálnom snímaní pre rôzne terénne a teplotné podmienky.VstavanýWiFi vysielača jedeninštaláciou aplikácie premobilný telefónje možné zobrazený obrázok prenášať do zariadení so systémom Android aj iOS a ukladať ho do vnútornej pamäte telefónu prostredníctvom rozhrania telefónu.

Dôležitou novinkou je, že softvér zariadenia je možné prostredníctvom aplikácie vždy udržiavať v aktuálnom stave.

Navstavanú 16 GB pamäťmôžete tiež nahrávať statické zábery a videozáznamy.Funkciu snímania fotografií a videa je možné ľahko ovládať z domovskej obrazovky jediným tlačidlom.Predstavená bola aj funkcia snímania fotografií vo videu.Čo je zásadnáinováciav novej rodine termokamier, ktorépripojili zariadenie k počítaču pomocou USB konektora C rozpoznajú okamžite odhalenie pozadia, takže hľadanie v podpriečinkoch s príslušným dátumom sa stalo oveľa jednoduchšie.

Nové funkcie môžu byť užitočné v nespočetných situáciách.Vstavaný laserový diaľkomer informuje o polohe pozorovaného objektu až 600 metrov s presnosťou takmer meter.Digitálny kompas môže byť tiež cennou pridanou informáciou v teréne.

Vstavaný akumulátormožno prevádzkovať nepretržite a ekonomicky po dobu až 6 hodín. V pohotovostnom režime je možné displej vypnúť a znova zapnúť stlačením tlačidla. Môžete tiež nastaviť funkciu automatického vypnutie.

* Funkcia WiFi sa aktivuje až po vypnutí režimu šetrenia batérie!

* Laserový diaľkomer nie je vždy kalibrovaný počas výrobného procesu.Na to slúži skrytá položka ponuky v zariadení, pomocou ktorej je možné presne nastaviť diaľkové meranie podľa používateľskej príručky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: