Elektronický obojok SportDOG 1200m Tréner

Kód: SD-1275E
Neohodnotené
€269,99
Skladom

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 100€
KAMENNÁ PREDAJŇA NITRA POLOVNICTVO
KAMENNÁ PREDAJŇA
Krvavé Šenky, (Nitra) na 750m2
VIAC AKO 4000 POLOŽIEK skladom ihneď na odoslanie
VIAC AKO 4000 POLOŽIEK
skladom ihneď na odoslanie
VRÁTENIE TOVARU do 30 dni zadarmo
VRÁTENIE TOVARU
do 30 dní od nákupu

Podrobný popis

Elektronický - elektrický obojok SportDOG 1200m Tréner

Elektronický obojok spoločnosti SportDOG® značky SportTrainer® SD-1275E vám pomôže trénovať psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 1200 metrov. Pri stlačení ovládacieho tlačidla, vysielačka vyšle signál, ktorý aktivuje obojok na krku psa. Vysielačka má ľahko čitateľnú OLED obrazovku, ktorá jasne zobrazuje obojok pre vybraného psa, úroveň zvolenej statickej stimulácie a režim, ako aj stav batérie.Veľké tlačidlá plus / mínus umožňujú prepínanie medzi psami a možnosť meniť stimulačné úrovne, takže SD-1275E je mimoriadne vhodný aj pre výcvik viacerých psov súčastne. Pri správnom použití tréningového zariadenia bude tréning vášho psa jednoduchý a efektívny. Pes sa naučí rôznym povelom, ktoré je niekedy bez vodítka veľmi obtiažne naučiť (napr. povel "ku mne" a pod.). Jedným z najdôležiteších povelov je naučiť psa aby na zavolanie prišiel k majiteľovi. Ak váš pes nereaguje na vaše volanie a ak naviac má pes tendenciu prenasledovať autá, vtáčiky či dokonca ľudí, 1200m tréner je tréningové zariadenie, ktoré si s tým iste poradí.

Naviac pomocou tohto tréningového zariadenia dokážete aj staršieho psa odnaučiť už naučeným zlozvykom, ako je napríklad vyskakovanie na ľudí, hrabanie sa v odpadkoch (alebo alternatívne "rýľovanie záhrady"), nadmerného štekania, ležania na vašom oblúbenom kresle a pod. Zariadenie je napríklad vynikajúcim pomocníkom aj pri kontrolovaní psa ak má tendenciu "zbierať odpadky". Budete schopný na diaľku psovi zadať povel "pusť" a on či ona vás určite poslúchne ešte pred "prehltnutím sústa" a po istom čase sa k danému zlozvyku už nevráti.

Zariadenie jerozšíriteľné pre tréning až 6 psovpo zakúpení extra obojkov(SDR-AE). Vrežime pre 3 psov sú pre každého psa kdispozícii všetky stimulačné režimy, keďže tlačidlá korekcie sú na boku. Predná strana má tlačidlá na zmenu úrovne a prepínanie medzi psami.

10 úrovní statickej stimulácie, rovnako ako možnosti vibrácií a tónov vo vybraných režimoch vám umožňujú prispôsobiť tento systém tak, aby vyhovoval každej situácii alebo temperamentu psa.

Základná charakteristika zariadenia

dosah zariadenia 1200 m
typ korekcie zvuková, vibračná a statická korekcia
2 boost funkcia áno
intenzita korekcie: poskytuje 10 úrovní pre nastavenie impulzov korekcie. Možnosť nastaviť buď momentálnu alebo kontinuálnu korekciu
rozšíriteľný na 6 psov - po zakúpení extra obojkov(SDR-AE)s použitím všetkých typov korekcie pri tréningu až 3 psov naraz.
vodotesnosť vodotesný - ponoriteľný- do 7,6 m, špeciálna technológia DryTek
baterka dobíjateľný obojok aj vysielačka
vhodné pre: určené pre psov od 3,6 kg. Vďaka variabilnej veľkosti obojku vhodné aj pre menšie plemená

»Obojok

Používa dobíjateľnú lítium-iónovúNiMHbaterku(na kompletné nabitie zariadenia postačujú 2 hodiny)s výdržou 140 - 160 hodín
Váha: 125 g
Veľkosť prijímača:6.6 x 3.3 x 3.1 cm
Veľkosť obojka: nastaviteľný obojok od12.7 cm do 55.88 cm s šírkou 1,9 cm

»Vysielačka

Používa dobíjateľnúlítium-iónovúNiMHbaterku(na kompletné nabitie zariadenia postačujú 2 hodiny) s výdržou 50 - 70 hodín
Váha: 132g
Veľkosť: 18x5x3 cm,
Veľkosť antény: 8 cm

»Obsah balenia

Vysielačka s OLED displejom
Prijímač na obojku s šírkou 1,9 cm
Nabíjačka
Svetelné testovacie zariadenie
Šnúrka na zavesenie vysielačky
Dlhé kolíky korekcie
Manuál
3 ročná záruka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: