Čelovka OLIGHT H15S Wave 250 lm

Kód: PO318
Neohodnotené
€55
Skladom

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
pri nákupe nad 100€
KAMENNÁ PREDAJŇA NITRA POLOVNICTVO
KAMENNÁ PREDAJŇA
Krvavé Šenky, (Nitra) na 750m2
VIAC AKO 4000 POLOŽIEK skladom ihneď na odoslanie
VIAC AKO 4000 POLOŽIEK
skladom ihneď na odoslanie
VRÁTENIE TOVARU do 30 dni zadarmo
VRÁTENIE TOVARU
do 30 dní od nákupu

Podrobný popis

PoľovníckaČelovka OLIGHT H15S Wave 250 lm

  • Doživotná záruka
  • Napájanie prostredníctvom vstavanej vysokokapacitnej dobíjacej lítiovej batérie so vstavanou nabíjačkou alebo 4 x AAA batériami nabíjacími alebo nenabíjacími
  • Maximálny dosvit až 85m
  • Bezdotykové ovládanie pohybom ruky
  • Špeciálne navrhnutý difuzér pre prisvietenie na krátke vzdialenosti.
  • Tvrdené sklo s anti-reflexnou vrstvou
  • Odolná proti vode: IPX6
  • Odolná proti pádu

Čelovka H15S Wave – Najväčšia pecka vo svojej kategórii

Vyzbrojená svojimi skúsenosťami vo výrobe vysokokvalitných LED svietidiel uvádza firma OLIGHT prostredníctvom dovozcu svietidiel OLIGHT IBO Poľovník a www.OLIGHT.sk na slovenský trh, najlepšiu čelovku na svete vo svojej triede - OLIGHT H15S Wave. Táto čelovka s CREE XM-L2 LED diódou od OLIGHT-u prichádza s úplne prevratnou novinkou – vstavanou vysokokapacitnou dobíjacou lítiovou batériou so vstavanou nabíjačkou, takže sa dá nabíjať prostredníctvom Micro-USB kábla buď z počítača, alebo iného 5V USB zdroja napájania.

Táto unikátna LED OLIGHT čelovka je skomponovaná presne podľa požiadaviek tých najnáročnejších zákazníkov a užívateľov svietidiel OLIGHT. Skvelý dizajn, ľahké ovládanie, 3 úrovne svetelného výkonu, od najvyššej – 250 lumenov , cez strednú – 100 lm, až po najnižšiu – 15lm. Biele primárne svetlo, svetlo s difúzorom pre mäkšie svetlo (špeciálne pre prisvietenie na krátke vzdialenosti). Najväčšou prednosťou a najvýraznejšou charakteristikou čelovky Olight Wave H15S je funkcia ovládania čelovky pohybom ruky, pre bezkontaktné použitie. Ideálne keď si potrebujete prisvietiť a vaše ruky sú špinavé. Už nikdy viac nebude vaše svietidlo umazané od vašich rúk. Príjemné a pohodlné upínanie čelovky zvýši komfort pri používaní čelovky OLIGHT. Svetlo je možné nakláňať až do 75° uhla.

Batériový box je zakomponovaný tak nenápadne, že o ňom pri upnutí čelovky na hlavu nebudete ani vedieť. Čelovka OLIGHT H15S Wave nájde svoje uplatnenie napríklad pri čítaní, outdoorových aktivitách, cyklistike a v neposlednom rade sa uplatní na poľovačke pri vyvrhovaní a dohľadávke, rybačke a pod. H15S Wave je samozrejme možné spustiť aj na 4x AAA batérie, a to buď alkalické alebo Ni – MH.

Špecifikácia:

Svetelný výkon / výdrž: 250 lm / 3 hod, 100 lm / 5,6 hod, 55 lm / 36 hod
Dosvit: 85 m
Intenzita lúča: 1805 cd
Odolnosť voči vode: IPX-6 (odolný proti prúdu vody počas 3 min)
Odolnosť voči pádu: z výšky 1 m
Dióda: LED Cree XLamp XM-L2
Batéria: 1200 mAh 7,4 V alebo 4x AAA
Rozmery hlavy: 70 x 53,5 x 22 mm
Hmotnosť: 98g (bez batérií)
Záruka: Doživotná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: