V našej predajni Poľovníctvo Páleník ponúkame široký výber loveckého a športového streliva do dlhých i krátkych zbraní.

Neustále dopĺňame sortiment o nové kalibre a laborácie striel.

 

Na predajni máme pre Vás pripravených množstvo streliva od rôznych výrobcov ihneď k odberu a ak by ste to čo hľadáte u nás nenašli nie je problém to zabezpečiť, stačí to odkomunikovať a dohodnúť sa s našim vyškoleným predajcom.

 

Predaj streliva je zo zákona možný len v priestoroch predajne, po predložení ZP a preukazu zbrane.

Tešíme sa na Vašu návštevu a Vaše otázky a dopyt.

RWS web.jpg

VIAC AKO 4000 POLOŽIEK

skladom ihneď k odoslaniu

STRELIVO

Podľa Zákona č. 190 / 2003 Z. z. o strelných zbraniach a strelive rozumieme strelivom náboj alebo nábojka, pričom za strelivo sa považuje aj komponent streliva.

DRUHY STRELIVA

Strelivo môžeme rozdeľovať podľa rôznych kritérií. Do zbraní kat. A, B  alebo C patrí guľové alebo brokové strelivo. V rámci guľového a brokového streliva rozdeľujeme ďalšie rôzne typy napr. podľa kalibrov, hmotnosti projektilov, druhu projektilov, navážky prachu, druhu iniciácie zápalu atď.

Čo sa týka voľnopredajných zbraní kat. D, do vzduchových zbraní patria diabolky alebo broky.

GUĽOVÉ STRELIVO

V našej ponuke nájdete širokú ponuku pištoľového a revolverového guľového streliva, ako aj streliva do dlhých guľových zbraní. Máme strelivo s rôznymi typmi striel (napr. celoplášťové – FMJ, polplášťové – SP a iné) a s rôznymi hmotnosťami striel. Tieto druhy streliva si však nemôžete kúpiť u nás online, je potrebné prísť do našej predajne so zbrojným preukazom.

DIABOLO

Máme bezkonkurenčne najširšiu ponuku streliva do vzduchových zbraní. Nájdete u nás diabolky najrôznejších kalibrov, tvarov, hmotností, zloženia a veľkosti balení. Okrem diaboliek v tomto oddelení nájdete aj olovené alebo oceľové broky a šípky.