• Poľovníctvo Páleník

Prevezmite kontrolu s Harkila’s HEAT systémom

Vyskúšajte Härkila HEAT CONTROL pomocou ovládacieho systému Härkila

Härkila HEAT CONTROL SYSTEM

Ak ste niekedy boli hlboko v lese, obklopení snehom a ľadom, uprostred dlhej celodennej streľby a priali ste si, aby ste mohli privolať teplo burácajúceho ohňa, ovládací systém Harkila HEAT bude pre Vás vítanou správou.


Škandinávska značka Härkila vyvinula elektronicky vyhrievaný sortiment poľovníckeho oblečenia, ktorý je možné ovládať z vášho dotykom alebo prostredníctvom smartfónu. Aplikácia vám umožní regulovať teplotu vašej bundy jediným dotykom obrazovky.


Jedným prstom budete môcť zvýšiť teplotu a dosiahnuť oveľa pohodlnejší lov. Cieľom Härkily je pomôcť vám udržať si perfektnú telesnú teplotu a predĺžiť si komfortný a efektívny čas lovu.

Aplikácia systému HARKILA zmení váš smartphone na okamžitý termostat

Tenká vyhrievacia membrána dodáva telu teplo bezpečne pre maximálny komfort a výkon, zatiaľ čo výkonná power banka pripevnená vo vrecku poháňa inovatívnu technológiu HEAT od spoločnosti Härkila. Ovláda sa ručne pomocou ovládača namontovaného v plášti. Máte na výber z troch teplôt alebo pomocou aplikácie Härkila HEAT Control na vašom smartfóne.


Táto technológia je v súčasnosti k dispozícii v bunde HEAT Control a dvoch vestách s výstrihom do V alebo vysokým golierom. Sú ľahké s vypchávkou Thermo Poly Shield.


Bunda a vesty, ktoré dodávajú teplo, sú tenké, vodotesné, ľahké a skladacie. Výsledkom je, že si môžete zbaliť bundu alebo vestu ako každý iný, pretože ste si istí, že nepoškodíte vyhrievacie podložky.


Jeden powerpack s kapacitou 10 000 mAh môže poskytnúť až 7 hodín tepla. Jednoducho odpojte napájací zdroj a vďaka úplne vodotesnému konektoru si môžete bundu umyť ako zvyčajne.


Härkila bola založená škandinávskymi poľovníkmi pre poľovníkov a je vždy v popredí inovatívneho dizajnu outdoorového oblečenia a obuvi, čo z nej robí ideálnu značk

u pre tých, ktorí hľadajú špičkovú technológiu. Jej cieľom je nechať poľovníka si užívať pobyt v prírode na vysokej úrovni bez ohľadu na podmienky.